Zateplení fasád, zateplení domu

zateplení domu, zateplení fasád

 • Home
 • Nová okna, dveře

Nová okna, dveře

Jedním z klíčových aspektů celé revitalizace, opravy, či rekonstrukce bytových nebo rodinných domů, které jsou zaměřeny na tepelnou úsporu. Proto klade naše společnost značný důraz na kvalitu oken.
Kvalita všech dodávaných materiálů, jakož i konečných výrobků je doložena certifikáty, platnými nejen v České republice, ale i v Evropské unii. Na základě výběru těch nejkvalitnějších domácích i zahraničních dodavatelů poskytujeme na některé vybrané komponenty osvědčenou záruku v délce 6 let až 10let.

Nabízíme:
 • Plastová okna
 • Dřevěná okna
 • Hliníková okna
 • Plastové dveře
 • Dřevěné dveře
 • Hliníkové dveře

Plasotvá okna
Plastová okna od společnosti Bohemia okno jsou kvalitním českým výrobkem, vyhovujícím nárokům na moderní okna pro všechny druhy staveb - rodinné i bytové domy, ale také průmyslové objekty.

Mezi hlavní přednosti těchto oken patří:

 • tvarová i barevná stálost
 • skvělé teplně i hlukově izolační vlastnosti
 • odolnost proti vlivům prostředí a snadná údržba
 • cenová dostupnost

Více komor znamená lepší izolaci rámu. Vyberte si, co vyhovuje právě Vám:

 • 6 komorová okna
 • 7 komorová okna

.

Plastová okna od Bohemia okno jsou složena z těch nejlepších komponentů:

 1. Profily GEALAN ze systému S 8000 IQ vykazují díky své vytříbené 6 a 7 komorové konstrukci velmi dobré tepelně izolační vlastnosti. Splňují nové požadavky normy ČSN EN 730540:2002 na ochranu tepla a stavební hloubkou 74 mm. Integrované masivní výztuhy v rámech a křídlech zaručují výbornou stabilitu oken.
 2. Ochrana a bezpečí Vašeho domova je pro nás prioritou. Kování MACO MULTIMATIC se zvýšenou bezpečností proti vloupání dosanete již ve standardním provedení oken.
 3. Klimatická pohoda v místnosti. Okna musí být nejen těsná, ale navíc musí zajišťovat vyrovnání vlhkosti v interiéru s ohledem na teplotu v místnosti. Proto k plastovým oknům z profilů GEALAN nabízíme větrací systém GECCO. Větrací systém GECCO s automatickou klapkou, která umožňuje průběžnou výměnu vzduchu v dostatečném rozsahu bez nepříjemného průvanu. Větráním se podstatně zlepšují hygienické podmínky prostředí a snižuje riziko vzniku plísní v ostění. Malá klapka s velkým účinkem dělá z Vašich oken okna s odvětráváním, což zaručuje pocit klimatické pohody v místonosti. Technicky splňuje větrací systém GECCO všechny požadavky, byl odzkoušen a certifikován s dosažením třídy 3 a 4 v hodnocení zvukově izolačních vlastností. Test také prokázal, že při tomto způsobu výměny vzduchu nevznikají žádné podstatné tepelné ztráty.
Počet skel v okně: O teplně a hlukově izolačních vlastnostech celého okna rozhoduje také počet skel v okně. Nabízíme proto plastová okna s dvojsklem či trojsklem.
 • Okna s dvojsklem 4 / 16 / 4 - Okenní systém je tvořen dvěmi 4 mm skly, mezi kterými je 16 mm rámeček. Celý systém je tedy široký 24 mm.
 • Okna s trojsklem 4 / 12 / 4 / 12 / 4 - Okenní systém je tvořen třemi 4 mm skly, mezi kterými jsou dva 12 mm rámečky.

Používáme izolační skla s tepelnou propustností U = 1,1 W/m2K (dvojsklo) a U = 0,7 W/m2K (trojsklo), což zabezpečuje skvělou tepelnou pohodu v místnostech.

Barevnost.
Už více jak 25 let vyrábí GEALAN barevné acrylcolorové profily metodou koextruze. Tato inovační technika se od jinak běžných postupů nanášení barev značně odlišuje.

Odolnost

Okna z acrylcolorových profilů mají hedvábný mat, hladký a neporezní povrch. Stavení PVC a Akrylátu tepelným působením dává materiálu obzvláště odolnou odolnost. Vykazuje nejen vysokou tvrdost proti poškrábání, ale i necitlivost vůči působení prachu a špíny.

Vysoká reflexe
Tepelné záření ze slunce prochází vrstvou akrylátu na bílém těles profilu z PVC, odráží se od něj a vyzařuje se z velké části zpět. V důsledku toho nedochází proto k pohlcování tepelné energie v profilu v tak velkém rozasahu, což má za konečný důsledek nižší zahřívání profilu. Teplotní rozdíly povrchů svetlých a tmavě zbarvených profilů nejsou z tohoto důvodu tak velké.

Nová okna, dveře
Více informací na telefonech:
(+420) 776 864 730

info@svara-stavby.cz

nebo Vám zavoláme my!